top of page

Laurence Galerie de Chocolat

Свою історію компанія «Laurence Galerie De Chocolate» почала у 1922 році. Сьогодні її кондитерський цех – це «1500 квадратних метрів шоколадного світу» у грецькому місті Салоніки. Тут на сучасному обладнанні високого технологічного рівня, що відповідає міжнародним вимогам безпеки та санітарним нормам, виготовляють понад 150 найменувань продукції.

Базова ідея компанії полягає в ексклюзивній цінності: чим якісніший товар, тим він більш унікальний. Ретельний вибір сировини та інгредієнтів забезпечує найвищу якість та високий смаковий рівень шоколадних шедеврів. 

Нові смакові букети досвідчені фахівці шоколадної справи створюють у власних лабораторіях «Laurence Galerie De Chocolate». Проте основою для виробництва шоколаду з тонким самком та ароматом залишаються сімейні рецепти. 

Шоколадні шедеври «Laurence Galerie De Chocolate» у сімейній атмосфері виробляють висококваліфіковані спеціалісти своєї справи. Їхній багаторічний досвід дозволяє створювати не лише нові смакові відтінки, нові кондитерські вироби, а й ідеальне, нове поєднання смаків.

цукерки laurence

Кондитерський цех компанії – це простір для натхнення та творчості, а також виробництва в умовах ідеальної чистоти, що відповідає міжнародним санітарним нормам. Якість продукції «Laurence Galerie De Chocolate» підтверджена і сертифікована за міжнародним стандартом ISO 22000:2005.

У компанії упевнені, що шоколадні традиції – це те, що обʼєднує дітей та дорослих, це захоплива подорож у солодкий рай ласунів. «Laurence Galerie De Chocolate» створює продукцію, яка зробить Ваше життя «солодшим», збагатить Вашу буденність якістю та розкішшю. Адже шоколад дійсно відображає наше життя, нашу любов.

bottom of page